Jdi na obsah Jdi na menu

Svatební fotografie


Svatba je jedním z nejkrásnějších okamžiků v životě člověka. Je to den plný lásky, citu a emocí a svatební fotografie jsou jednou z mála věcí, které Vám i po letech budou připomínat jeho neopakovatelnou atmosféru. Proto mi velmi záleží na tom, abych Vám zhotovila snímky jak technicky, tak obsahově dokonalé, které co nejlépe vystihnou jeden z nejkrásnějších dnů Vašeho života.

Mým cílem je přirozeně zachytit neopakovatelnou atmosféru Vaší svatby, ne strnulé naaranžované pózy ženicha a nevěsty.  Je samozřejmé, že uděláme i formální skupinové fotografie se všemi pozvanými hosty, s rodiči, se svědky a několik oficiálních portrétů novomanželů. Při fotografování se vždy snažím, aby fotografie byly co nejvíce přirozené, uvolněné a aby z nich byla cítit slavnostní svatební nálada.

Pokud si budete přát, nafotím s Vámi i snímky v netradičním prostředí, které si sami vyberete - na louce, v lese, při západu slunce….

Mnoho lidí se domnívá, že postačí, když je vyfotí známý, který má nový „foťák“, ale od člověka, který nemá žádné zkušenosti s focením svateb nemůžete očekávat unikátní, kreativní fotografie velmi často v náročných světelných podmínkách.

Ráda si s Vámi předem sjednám schůzku, kde se poznáme, probereme program svatebního dne, Vaše představy o fotografování a výsledných fotografiích, abych mohla vytvořit originální kolekci svatebních snímků.

Sami si budete moci vybrat, které fotografie a v jakém formátu budete chtít udělat. Dle vašich požadavků zhotovím fotografie černobílé, sepiové (černobílá fotografie s hnědým nádechem), kolorované se zajímavými efekty, koláže. apod.

Na internetových stránkách vytvořím fotogalerii z Vaší svatby a fotografie tak budou přístupné všem, kterým prozradíte heslo.

Společně se zhotovenými fotografiemi dostanete fotografie ve velkém rozlišení na DVD v dárkovém balení.

Pokud svatbu teprve plánujete, mohu Vám vytvořit originální svatební oznámení s Vaší fotografií nebo designem, který si můžete u mne vybrat z mnoha návrhů i barevných variant.

Dále nabízím předsvatební focení ve fotoateliéru i v exteriérech.
 


 

 

 

 

 

 

Náhledy fotografií ze složky svatební fotografie