Jdi na obsah Jdi na menu

Svatební fotografie

Svatba je jedním z nejkrásnějších okamžiků v životě člověka. Je to den plný lásky, citu a emocí a svatební fotografie jsou jednou z mála věcí, které Vám i po letech budou připomínat jeho neopakovatelnou atmosféru. Proto mi velmi záleží na tom, abych Vám zhotovila snímky přesně podle vašich představ a očekávání.

Mým cílem je přirozeně zachytit neopakovatelnou atmosféru Vaší svatby, abyste si i po mnoha letech společného života připomněli všechny úžasné emoce a zážitky svatebního dne.

 

Aby fotografování probíhalo přesně podle vašich představ, doporučuji krátké osobní setkání, kde si upřesníme průběh svatebního dne a vaše individuální požadavky.

 

Sami si vyberete, které fotografie a v jakém formátu budete chtít zhotovit. Dle vašich požadavků zhotovím fotografie černobílé, sepiové, s různými barevnými efekty, kolorované, koláže a další různé styly.

 

Na internetových stránkách vytvořím fotogalerii z Vaší svatby a fotografie tak budou přístupné všem, kterým prozradíte heslo.

 

Společně se zhotovenými fotografiemi dostanete fotografie ve velkém rozlišení na DVD v dárkovém balení.

 

Pokud svatbu teprve plánujete, mohu Vám vytvořit originální svatební oznámení s Vaší fotografií nebo designem, který si můžete u mne vybrat z mnoha návrhů i barevných variant.

 

Dále nabízím předsvatební focení ve fotoateliéru i v exteriérech.
 

 


 

 

 

 

 

 

Náhledy fotografií ze složky svatební fotografie